Przeprowadzka to poważna decyzja, więc chcieliśmy dać ci wszystkie informacje, których potrzebujesz, zanim zaczniesz swoją nową podróż. Porozmawiamy o tym, dlaczego przeprowadzka może być dobra dla Twojego życia, co zrobić, gdy nadejdzie czas, aby się spakować i wyjechać, jak radzić sobie z emocjami, które wiążą się z przeprowadzką i wreszcie kilka wskazówek, jak sprawić, by proces ten przebiegał tak gładko, jak to tylko możliwe! Nie jeden film reklamowy pomoże Ci w wyborze najlepszej firmy do przeprowadzek.

 To poważna decyzja, ale nadszedł czas dla Ciebie i Twojej rodziny, aby przejść dalej. Myślałeś o tym już od jakiegoś czasu, rozważając za i przeciw. Czy zostać w tym domu? A może wyjechać? Czy jest miejsce u Twoich rodziców? Co będzie ze szkołą dla dzieci? To wszystko są pytania, które wszyscy zadajemy sobie przy przeprowadzce.  To czas, w którym trzeba się na nowo odnaleźć. Proces pakowania i rozpakowywania, sortowania przez lata wspomnień na strychu i w garażu, próbując nadać im wszystkim sens. To także okazja, by zacząć od nowa, z nowymi meblami, nowymi dekoracjami – szansa na znalezienie własnego stylu.

Zanim jednak się zaczniesz pakować warto raz jeszcze przejrzeć swoje rzeczy. Nie zabieraj do nowego miejsca starych przedmiotów i wspomnień, których nie chcesz. Bez sentymentów wyrzuć wszystkie zbędne rzeczy. Zacznij nowy rozdział i nową energią i czysta głową.